Ledelse og ansatte

Rektor Leif Arild Haaland leif.haaland@ude.oslo.kommune.no

Assisterende rektor Gry Wikborg gry.wikborg@ude.oslo.kommune.no

Undervisningsinspektør Halvard Hauge halvard.hauge@ude.oslo.kommune.no

Undervisningsinspektør Sukhvinder Kaur sukhvinder.kaur@ude.oslo.kommune.no

Leder for Aktivitetsskolen Haugen 

Aziza Moquim aziza.Moquim@ude.oslo.kommune.no

Kontoret:

Lena Berg lena.berg@ude.oslo.kommune.no

Hege Thomassen hege.thomassen@ude.oslo.kommune.no

Vaktmestre:

Trond Grande (driftsleder)  trond.grande@ude.oslo.kommune.no

Kumar Arjaratnam  kumarananthan.arjaratnam@osloskolen.no

Sosiallærer:

Tina Hamilton tina.hamilton@ude.oslo.kommune.no

1. trinn:

Kontaktlærer: Atya Choudhary atya.choudhary@osloskolen.no

Kontaktlærer: Åse Furunes ase.furunes@osloskolen.no

Kontaktlærer: Tone Haugen Gausland tone.gausland@osloskolen.no

Kontaktlærer: Linda Stokkeland linda.stokkeland@osloskolen.no

 2. trinn:

Kontaktlærer: Tove Eilertsen tove.eilertsen@osloskolen.no

Kontaktlærer: Tahira Khan tahira.khan@osloskolen.no

Kontaktlærer: Rita Martinsen rita.martinsen@osloskolen.no

3. trinn:

Kontaktlærer: Martine Rennestraum martine.rennestraum@osloskolen.no

Kontaktlærer: Elisabeth Isdahl elisabeth.isdahl@osloskolen.no

4. trinn:

Kontaktlærer: Thomas Attestog thomas.attestog@osloskolen.no

Kontaktlærer: Magnus Kalland magnus.kalland@osloskolen.no

Kontaktlærer: Heidi Muren heidi.muren@osloskolen.no

5. trinn:

Kontaktlærer: Milijana Barisa milijana.barisa@osloskolen.no

Kontaktlærer: Fuat Tulum fuat.tulum@osloskolen.no

Kontaktlærer: Christin Levin christin.levin@osloskolen.no

6. trinn:

Kontaktlærer: Aina Guldahl aina.guldahl@osloskolen.no

Kontaktlærer: Per Maxe per.maxe@osloskolen.no

Kontaktlærer: Nisa Razzaq (perm) nisa.razzaq@osloskolen.no

Kontaktlærer: Tuba Tulum (vikar) tuba.tulum@osloskolen.no

7. trinn:

Kontaktlærer: Carsten Isdahl carsten.isdahl@osloskolen.no

Kontaktlærer: Monica Johansen monica.johansen@osloskolen.no

Ressurslærer: Ida C. Orby ida.orby@osloskolen.no

Spesialpedagoger:

Elin Meyer elin.meyer@osloskolen.no

Ena Mujakovic ena.mujakovic@osloskolen.no

Steinar Johansen steinar.johansen@osloskolen.no

Ole Bendik Steinsland ole.steinsland@osloskolen.no

Ressurs/faglærere:

Shazia Ahmad shazia.ahmad@osloskolen.no

Linn Heidi Andersen linn.andersen@osloskolen.no

Birgitte Erikson birgitte.erikson@osloskolen.no

Manuel Spataris manuel.cisternas@osloskolen.no

Anne Sevareide anne.severeide@osloskolen.no

Marianna Pasztormarianna.pasztor@osloskolen.no

Tospråklig lærere:

Mahmut Algünerhan mahmut.algunerhan@osloskolen.no

Riffat Sitara riffet.sitara@osloskolen.no

Skoleassistenter:

Farrah Deeba Butt farrah.butt@osloskolen.no

Andre Desmot andre.desmot@osloskolen.no

Said Elhafedi said.elhafedi@osloskolen.no

Gro Haraldsen gro.haraldsen@osloskolen.no

Tayyiba Kausar tayyiba.kausar@osloskolen.no

Simen Kjeverud simen.kjeverud@osloskolen.no

Tonje Marthinsen  tonje.marthinsen@osloskolen.no

Tasneem Khaliq tasneem.khaliq@osloskolen.no

Ayesha Qureshi ayesha.qureshi@osloskolen.no

Ajten Rustem ajten.rustem@osloskolen.no

Kotomi Wakanuki kotomi.wakanuki@osloskolen.no

Renholdere:

Behare Memeti behare.memeti@osloskolen.no

Ann May Andersen ann.andersen@osloskolen.no

Sivakanth Thanapalasingam sivakanth.thanapalasingam@osloskolen.no

Hiirijet Huseini hirijet.huseini@osloskolen.no